2012 / 2013

7.KOLO - ČIVICE - ŘEČANY B 1 : 2

Branky:  J.MÁLEK

Asistence:  R.VOJTÍŠEK
V UTKÁNÍ 7 KOLA JSME UŽ CHTĚLI KONEČNĚ NAPLNO BODOVAT NA SVÉM HŘIŠTI,ALE BOHUŽEL JSME PODALI OSTUDNÝ VÝKON A ZASLOŽENĚ PROHRÁLI.PŘITOM ZAČÁTEK NÁM VYŠEL A V 10min J.MÁLEK PO SAMOSTATNÉ AKCI KDY PŘEHRÁL TŘI SOUPEŘE POSLAL NÁŠ TÝM DO VEDENÍ 1:0.POTÉ JEŠTĚ NĚKOLIKRÁT NASERVÍROVAL PŘESNÉ CENTRY NA HLAVU P.HORÁČKA ALE TEN SE BOHUŽEL ANI JEDNOU NEDOKÁZAL STŘELECKY PROSADIT A PŘIŠEL TREST V PODOBĚ DVOUCH SLEPENÝCH GÓLŮ HOSTÍ A RÁZEM TO BYLO 1:2(PRVNÍ GÓL SI NEŠTASTNĚ DO BRANKY SRAZIL L.MÁLEK,DRUHÝ JSME INKASOVALI ZA PĚT MINUT KDY HRÁČ PROŠEL PŘES DVA NAŠE HRÁČE A S PŘEHLEDEM ZAKONČIL).MY UŽ JSME V TUTO DOBU PŘEDVÁDĚLI HROZNÝ FOTBAL,HLAVNÍ NAŠÍ SLABINOU BYLA HRA ZÁLOŽNÍ ŘADY.DO KONCE POLOČASU SE JEŠTĚ DO ŠANCE DOSTAL L.VRTÁČEK A VYROVNÁVAJÍCÍ GÓL MĚL NA HLAVĚ R.VOJTÍŠEK ALE ANI JEDEN SVOJI ŠANCI NEVYUŽIL.ZA ZMÍNKU STOJÍ JEŠTĚ STŘELA J.MÁLKA,KTEROU GOLMAN ZNEŠKODNIL A TAKÉ TYČKA HOSTÍ KDY SE ZASKVĚL ZÁKROKEM NÁŠ LAPÁK.VE DRUHÉM POLOČASE UŽ TO BYLA Z NAŠÍ STRANY KŘEČ KDY JSME SE NEZMOHLI NA KLOUDNOU AKCI.NEBYLI JSME SCHOPNI SI POŘÁDNĚ PŘIHRÁT A SOUPEŘ NÁS ZLOBIL Z BREJKŮ A NĚKOLIKRÁT NÁS PODRŽEL L.MÁLEK.V ZÁVĚRU JEŠTĚ J.MÁLEK ORÁZÍTKOVAL TYČ,ALE SVOJI BRANKY.NÁŠ ZOUFALÝ NÁPOR V POSLEDNÍCH 10min VEDL JEN K NĚKOLIKA NEPŘESNÝM STŘELÁM.V 90min JEŠTĚ PŘEDVEDL PARÁDNÍ ZÁKROK L.MÁLEK PROTI STŘELE Z MALÉHO VÁPNA DO PROTIPOHYBU.TENTO ZÁPAS BYL Z NAŠÍ OPRAVDU HRŮZA A UŽ DLOUHO JSME TAKHLE ŠPATNĚ OPRAVDU NEHRÁLI!!!