2012 / 2013

8.KOLO JARO 2013 - ČIVICE - RYBITVÍ 2 : 4

Branky:  P.HORÁČEK , J.MÁLEK

Asistence:  R.VOJTÍŠEK , M.KVAPIL ml.
V DALŠÍM ZACHRANÁŘSKÉM DUELU JSME VŮBEC NEZVLÁDLI PRVNÍ POLOČAS.NEDOKÁZALI JSME SI PŘIHRÁT,NATOŽ VYMYSLET NĚJAKOU KLOUDNOU AKCI A SOUPEŘ SI S NÁMI DĚLAL CO CHTĚL.JEN JEHO ŠPATNÉ ZAKONČENÍ NÁM DÁVALO ŠANCI NA DOBRÝ VÝSLEDEK.NAKONEC POLOČAS SKONČIL ,,JEN" 1:2.TO KDYŽ SE NÁM POPRVÉ POVEDLO TROCHU SI NAHRÁT VE STŘEDU HŘIŠTĚ - PRVNÍ GÓLOVKU JEŠTĚ P.HORÁČEK NEPROMĚNIL,ALE V ZÁPĚTÍ UŽ MÍŘIL PŘESNĚ A TAK JSME DO KABIN ODCHÁZELI S HRATELNÝM VÝSLEDKEM.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME VLÉTLI A HNED NA ZAČÁTKU MOHL VYROVNAT R.VOJTÍŠEK ALE BOHUŽEL NAPÁLIL JEN BŘEVNO I V DALŠÍCH MINUTÁCH JSME BYLI LEPŠÍ A DAŘILA SE I KOMBINACE,ALE BOHUŽEL JSME INKASOVALI HLOUPÝ GÓL Z ROHU.TO UŽ BYL NA HŘIŠTI I NESTÁRNOUCÍ ,,DĚDOUŠEK" JIRKA ČIHÁK.KONTAKTNÍ GÓL VSTŘELI PO PŘIHRÁVCE M.KVAPILA J.MÁLEK,ALE BOHUŽEL NA OBRAT UŽ NEBYLI SÍLY A V ZÁVĚRU JSME INKASOVALI JEŠTĚ JEDEN GÓL TAKŽE UTKÁNÍ SKONČILO 2:4.ZA TÝDEN NÁS ČEKÁ PŘÍMÝ ZÁPAS O SESTUP - ZAJÍŽDÍME NA HŘIŠTĚ SEMÍNA - MUSÍME VYHRÁT JINAK S NÁMI BUDE ZLE!!!