2012 / 2013

8.KOLO - RYBITVÍ - ČIVICE 2 : 0

Branky:  --
Asistence:  --
V PRVNÍM POLOČASE JSME BYLY OD ZAČÁTKU LEPŠÍ A VYPRACOVALI JSME SI I GÓLOVÉ ŠANCE,BOHUŽEL SE K NÁM NEPŘIKLONILO ŠTESTÍČKO.JAKO PRVNÍ SE KE STŘELE DOSTAL P.HORÁČEK ALE O PÁR CENTIMETRŮ MINUL.POTÉ SE ZASTŘELOVAL J.MÁLEK,KTERÝ VE 20min PRECIZNĚ ZAHRÁVAL PŘÍMÝ KOP A SVOJI STŘELU NAMÍŘIL DO BŘEVNA DOMÁCÍ BRANKY,Z DORÁŽKY NEDAL M.MOTYČKA.ZA PÁR OKAMŽIKŮ CENTR P.HORÁČKA USMĚRNIL DO TYČE M.MOTYČKA A SVOJI GÓLOVKU NEPROMĚNIL ANI F.VÖLKL,KTERÉHO PARÁDNÍM PASEM NAŠEL V.KOPA.A TAK PŘIŠEL TREST VE 35min J.MÁLEK ŠPATNĚ ODKOPL MÍČ A DOMÁCÍ HRÁČ VYSTŘELIL Z HRANICE VÁPNA,PO NEČEKANÉM ODSKOKU MÍČ SKONČIL V SÍTI.DO KONCE POLOČASU JSME SI VYPRACOVALI JEŠTĚ PÁR ŠANCÍ ALE BEZ ŮSPĚCHU.VE DRUHÉM POLOČASE SE HRA VYROVNALA A I DOMÁCÍ SE DOSTALI DO PÁR ŠANCÍ,ALE TY LIKVIDOVAL SPOLEHLIVÝ L.MÁLEK.OD NÁS SE SKVĚLE UVOLNIL PŘES DVA HRÁČE P.ZÁRUBA ALE I JEHO STŘELA MINULA CÍL.A KDYŽ UŽ JSME SE ZAČLI NADECHOVAT K ZÁVĚREČNÉMU NÁPORU TAK SI HLAVNÍ SLOVO VZAL ROZHODČÍ BÉM A PŘI NEZAVINĚNÉM PÁDU DOMÁCÍHO HRÁČE VE VÁPNĚ ODPÍSKAL PENALTU,KTERÉ SE DIVILY I NĚKTEŘÍ DOMÁCÍ HRÁČI.DOMÁCÍ HRÁČ PENALTU PROMĚNIL A BYLO PO ZÁPASE.HNED PO PENALTĚ ROZHODČÍ ZAČAL OTÁČET VŠECHNY ZÁKROKY PROTI DOMÁCÍM ASI ABY NEPRASVIL SVOJI CHYBU(sviňárnu).V 92min JEŠTĚ J.MÁLEK STŘÍLEL Z TRESTŇÁKU,GOLMAN MÍČ VYRAZIL,ALE DOBÍHAJÍCÍ P.HORÁČEK TREFIL JEN TYČ A TO BYLA POSLEDNÍ AKCE ZÁPASU,VE KTERÉM JSME BYLY LEPŠÍM TÝMEM,ALE NA KRÁSU SE BOHUŽEL NEHRAJE.DOMÁCÍ MĚLI ŠTĚSTÍ A POMOC ROZHODČÍHO.

TAKÉ BYCH SE CHTĚL ZMÍNIT O PŘÍSTUPU NĚKTERÝCH NAŠICH HRÁČŮ,KTEŘÍ MÍSTO TOHO ABY ZAČALI NA SOBĚ MAKAT A BOJOVAT O MÍSTO V ZÁKLADU TAK RADŠI PROHAZUJÍ VÝRAZY,,SERU NA TO'' atd.CHTĚL BYCH MÍT JEJICH SEBEVĚDOMÍ - JSEM SUPER HRÁČ A HVĚZDA!!!