2012 / 2013

9.KOLO - JARO 2013 - SEMÍN - ČIVICE 1:0

Branky:  --

Asistence:  --
V UTKÁNÍ ROKU JSME NEZVLÁDLIUHRÁT ANI JEDEN BOD.DO SESTAVY SE VRÁTILY ZKUŠENÍ HRÁČI.ALEŠ KŘIVKA,LIBOR KŘIVKA A ,,DĚDOUŠEK" JIRKA ČIHÁK,ALE ANI TO NÁM K BODŮM NEPOMOHLO.ZAČÁTEK ZÁPASU NÁM NEVYŠEL A PO ŠPATNÉM ODKOPU OD NAŠÍ BRANKY JSME INKASOVALI HODNĚ LACINÝ GÓL.POTÉ JSME ZPŘESNILY HRU A ZAČALI SI VYTVÁŘET ŠANCE.J.MÁLEK TREFIL Z TRESTŇÁKU BŘEVNO A P.ZÁRUBA TREFIL JEN GOLMANA.VE DRUHÉM POLOČASE JSME SI VYPRACOVALI HODNĚ GÓLOVÝCH ŠANCÍ ALE BOHUŽEL JSME NEDOKÁZALI SKÓROVAT ANI Z MALÉHO VÁPNA.A V 89 min KDY UŽ JSME HRÁLI VABANK J.MÁLEK FAULOVAL PRONIKAJÍCÍHO PROTIHRÁČE A ROZHODČÍ MU UKÁZAL ČERVENOU KARTU.DÍKY TÉTO PORÁŽCE JSME ČTYŘI KOLA PŘED KONCEM KLESLI NA POSLEDNÍ SESTUPOVÉ MÍSTO!!!
Poslední komentáře
30.05.2013 16:29:01: TO CO NEDÁME TO JE FAKT HRŮZAsmiley${1}