2013 / 2014

10.KOLO - JARO 2014 - ČIVICE - ST.ŽDÁNICE 0:3

Branky:  --
Asistence: --

TO BYL NÁŠ NEJHORŠÍ JARNÍ VÝKON!!!
K TOMUTO ZÁPASU ANI NENÍ MOC CO NAPSAT.TO NEBYL FOTBAL , ALE SPÍŠ KOPANÁ.VŮBEC JSME NEHRÁLI NÁŠ FOTBAL,ALE PŘIZPŮSOBILI JSME SE HOSTŮM S NAKOPÁVANÝMI MÍČI.NO PROSTĚ TO BYLA HRŮZA A DĚS.A IKDYŽ JSME SI VYPRACOVALI PÁR NADĚJNÝCH ŠANCÍ,NEJVĚTŠÍ V PRVNÍM POLOČASE MĚLI HOSTÉ KDYŽ NASTŘELILI TYČ.VE DRUHÉM POLOČASE POKRAČOVAL URPUTNÝ BOJ A BOHUŽEL SE DOKÁZALI PROSADIT HOSTÉ PLACHTÍCÍ STŘELOU KTERÁ ZAPADLA POD BŘEVNO 0:1.PO OBRŽENÉM GÓLU JSME SI VYTVOŘILI I TLAK,ALE JEN PO VÁPNO.A KDY Ž JSME SE TREFILI DO SÍTĚ TAK ROZHODČÍ ZAPÍSKAL DOMĚLÝ FAUL.V ZÁVĚRU JSME INKASOVALI JEŠTĚ 2 GÓLY A NÁŠ ZMAR V TOMTO UTKÁNÍ BYL DOKONÁN.TOTO BYL NÁŠ NEJHORŠÍ JARNÍ VÝKON.