2013 / 2014

10 KOLO - ST.ŽDÁNICE - ČIVICE 2 : 5

Branky:  2x R.VOJTÍŠEK , M.SUCHÁNEK , S.KULHÁNEK , J.FOLDYNA
Asistence:  L.KŘIVKA , M.SUCHÁNEK , R.VOJTÍŠEK , P.HORÁČEK , J.MÁLEK

DALŠÍ ZISK TŘÍ BODŮ Z VENKU!!!
PRVNÍ POLOČAS NÁM VŮBEC NEVYŠEL A DOMÁCÍ NÁS PŘEHRÁVALI,MY JSME NEBYLI SCHOPNI SI NAHRÁT ANI NA 3 METRY A CHYBĚL NÁM POHYB A DŮRAZ.NAŠTĚSTÍ DOMÁCÍ VYUŽILY JEN JEDNU SVOJI ŠANCI,PROTOŽE BUĎ NEBYLI PŘESNÍ V ZAKONČENÍ NEBO JE BRAVURNĚ VYCHYTAL LAPÁK L.MÁLEK.A TAK V ZÁVĚRU POLOČASU JSME DOKÁZALI VYROVNA KDY PŘESNÝ ROH L.KŘIVKY ZAKONČIL HLAVOU S.KULHÁNEK.VE DRUHÉM POLOČASU JSME SE ZLEPŠILY V KOMBINACI A I MY JSME SI ZAČALI VYTVÁŘET ŠANCE.V ZÁDU NÁS DRŽEL BEZCHYBNÝ L.MÁLEK A TAKÉ DOMÁCÍ ZAČALI VÍCE CHYBOVAT.NEJPRVE SI MÍČ MEZI SEBOU VYMĚNILY M.SUCHÁNEK A R.VOJTÍŠEK A BYLO TO 1:2.POTÉ VYSLAL KOLMICI R.VOJTÍŠEK,DOMÁCÍ GOLMAN VYBĚHL MIMO VÁPNO KDE SE POKUSIL ODKOPNOUT MÍČ,ALE MINUL A M.SUCHÁNEK NEMĚ PROBLÉM TREFIT PRÁZDNOU BRANKU 1:3.OVŠEM HNED V ZÁPĚTÍ JSME ŠPATNĚ BRÁNILI A DOMÁCÍ SNÍŽILY 2:3.NAŠTĚSTÍ JSME DRAMA NEPŘIPUSTILY A P.HORÁČEK PŘIHRÁL R.VOJTÍŠKOVI KTERÝ BOMBOU PROPÁLIL GOLMANA DOMÁCÍCH 2:4.POSLEDNÍ GÓL JSME PŘIDALI V ZÁVĚRU KDY STŘÍDAJÍCÍ J.FOLDYNA(NA HŘIŠTI ZHRUBA 20 VTEŘIN) DORAZIL CENTR J.MÁLKA.STÍHEN UTKÁNÍ BYLO ZRANĚNÍ M.ZEMANA V OBLIČEJI,KTERÉ SI VYŽÁDALO 10 STEHŮ NA JEHO DOLNÍM RTU.TENTOKRÁT JSME NEBYLI LEPŠÍM TÝMEM,ALE I PŘESTO SLAVÍME VÍTĚSTVÍ 5:2 A NEUSTÁLE SE DRŽÍME NA ŠPICI TABULKY.