2013 / 2014

Branky:  2x P.HORÁČEK
Asistence:  J.MÁLEK , A.KŘIVKA

DOMÁCÍ PEVNOST PADLA
TENTO ZÁPAS TO BYLA OD NÁS KATASTROFA,ZA PPRVNÍ POLOČAS JSME MĚLI JEDNU JEDINOU POLOŠANCI KDY J.MÁLEK HLAVIČKOVAL PO PASU OD P.HORÁČKA.SOUPEŘ NÁS PŘEHRÁVAL A BYL LEPŠÍ VE VŠECH SMĚRECH.PRVNÍ GÓL JSME INKASOVALI PO ZMATCÍCH V NAŠEM VÁPNĚ KTEROU ZAVRŠIL TEČÍ DO PROTIPOHYBU GOLMANA M.ZEMAN.VE DRUHÉM POLOČASE JSME SE SICE SNAŽILY,ALE SOUPEŘ ČEKAL NA NAŠE CHYBY A KAŽDOU SE SNAŽIL POTRESTAT.V 65min SE NÁM NEPOVEDL ROHOVÝ KOP A HOSTUJÍCÍ HRÁČ PŘEDVEDL SÓLO PŘES CELÉ HŘIŠTĚ S ÚSPĚŠNOU KONCOVKOU 0:2.ZA DALŠÍCH PĚT JSME ŠPATNĚ UBRÁNILY AUT A BYLO TO 0:3.AŽ OD TÉTO CHVÍLE SE NÁM POVEDLO DOSTAT I DO NĚJAKÉ ŠANCE.V 78min ROZEHRÁL J.MÁLEK PŘÍMÝ KOP PŘESNĚ ZA OBRANU A P.HORÁČEK SNÍŽIL 1:3.BOHUŽEL DRUHÝ GÓL JSME PŘIDALI AŽ V POSLEDNÍ MINUTĚ KDY DLOUHÝ PAS Z POLOVINY HŘIŠTĚ OD J.MÁLKA PŘEDLOŽIL A.KŘIVKA PŘED PRÁZDNOU BRANKU P.HORÁČKOVI A TEN UPRAVIL NA KONEČNÝCH 2:3.NUTNO PODOTKNOUT ŽE SOUPEŘ VYHRÁL ZASLOUŽENĚ,PROTOŽE BYL PRAKTICKY CELÝ ZÁPAS LEPŠÍ,ASI NÁM DOŠLA ŠTÁVA.