2013 / 2014

11.KOLO - JARO 2014 - SELMICE - ČIVICE 2:2

Branky:  M.SUCHÁNEK , S.KULHÁNEK
Asistence: R.VOJTÍŠEK , P.HORÁČEK

UŽ ANI PRÁZDNOU BRÁNU NETREFÍME!!!???
OPROTI MINULÉMU ZÁPASU JSME V SELMICÍCH OD ZAČÁTKU PŘEDVÁDĚLI KOMBINAČNÍ FOTBAL A PĚKNÉ PŘÍZEMNÍ AKCE I SVYLOŽENÝMI ŠANCEMI,BOHUŽEL S PROMĚŇOVÁNÍM GÓLOVEK JSME NA TOM BYLI BÍDNĚ.P.HORÁČEK NEDOKÁZAL TREFIT ANI PRÁZDNOU BRANKU A TO HNED VE DVOUCH PŘÍPADECH.DO VEDENÍ NÁS POSLAL ČERSTVÝ OTEC M.SUCHÁNEK PO PASU OD R.VOJTÍŠKA.DALŠÍ ŠANCE NEPROMĚNILY S.KULHÁNEK,R.VOJTÍŠEK,J.MÁLEK,M.SUCHÁNEK.PO PŘESTÁVCE SE ZAČALI DO ŠANCÍ DOSTÁVAT I DOMÁCÍ,ALE VŠECHNY BRAVURNĚ ZNEŠKODŇOVAL LAPÁK L.MÁLEK.AŽ DO 60min KDY DOMÁCÍ ZAHRÁVALI TRESTNÝ KOP A PŘES NAŠI DĚRAVOU ZEĎ VYROVNALI NA 1:1.POTÉ JSME OPĚT MĚLI NĚKOLIK GÓLOVEK ALE ANI STŘÍDAJÍCÍ JAN SUCHÝ SVÉ ŠANCE NEPROMĚNIL A TEAK SE PROSADIL PŘEDSEDA S.KULHÁNEK,KTERÝ OKLAMAL BEKA A SPŘEHLEDEM ZAVĚSIL 1:2.BOHUŽEL SE NÁM NEPODAŘILO VEDENÍ UDRŽET.V 86min SI DOMÁCÍ HRÁČ VZAL MÍČ PROŠEL S NÍM PODÉL CELÉHO VÁPNA A BOMBOU POD BŘEVNO VYROVNAL NA KONEČNÝCH 2:2.KÉŽ BYCHOM ALE TAKOVÝCH VÝKONŮ PODÁVALI CO NEJVÍCE.
Poslední komentáře
06.06.2014 13:02:26: jo,jo dobrý článek