2013 / 2014

12.KOLO - JARO 2014 - ČIVICE - RYBITVÍ 2:2

Branky:  2x P.HORÁČEK (1 p.)
Asistence: M.VASILEV , S.KULHÁNEK

VYROVNANÝ A ZBYTEČNĚ NERVÓZNÍ ZÁPAS
ZAČÁTEK ZÁPASU PARÁDA - 1min PENALTA A HORÁČEK NEOMYLNĚ 1:0.DALŠÍ PRŮBĚH POLOČASU BYL SPÍŠE VYROVNANÝ A ZBYTEČNĚ NERVÓZNÍ.VE 40min ŤUKES MEZI P.HORÁČKEM A S.KULHÁNKEM ZAKONČIL NADVAKRÁT P.HORÁČEK PŘESNĚ 2:0.VE 45min PŘIDAL SVŮJ PŘÍBĚH I VELMI CHYBUJÍCÍ ROZHODČÍ A POTÉ CO NÁŠ GOLMAN ODEHRÁL UTOČNÍKOVI MÍČ K NAŠEMU PŘEKVAPENÍ PÍSKL PENALTU A JEŠTĚ LUKES VIDĚL ŽLUTOU KARTU.NAŠTĚSTÍ HOSTUJÍCÍ HRÁČ SI CHTĚL ZAHRÁT NA PANENKU ALE VŮBEC TO NEZVLÁDL.POLOČAS 2:0.VSTUP DO DRUHÉHO POLOČASU SE NÁM NEPOVEDL A HOSTÉ V ROZMEZÍ 7min DOKÁZALI ZE DVOUCH STANDARTEK VYROVNAT 2:2.POTÉ SE STÁLE STUPŇOVALA NARVOZITA,ZA KTEROU HOSTÉ ZAPLATILI ČK.POTÉ JSME SE UŽ DO ŠANCÍ DOSTÁVALI JEN MY.ALE L.VRTÁČKOVI GÓL NEUZNAL PRO ÚDAJNÝ(VYMYŠLENÝ) OFSAID A P.HORÁČEK V 89min TREFIL JEN TYČ.TAKŽE POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS V SEZÓNĚ JSME ZAKONČILY REMÍZOU.