2013 / 2014

12 KOLO - RYBITVÍ - ČIVICE 2 : 0

Branky:  --
Asistence:  --

ROZHODČÍ V HLAVNÍ ROLI!!!
V PRVNÍM POLOČASE SE NÁM NEDAŘILA FINÁLNÍ PŘIHRÁVKA,ALE JEDNA SE NÁM POVEDLA A R.VOJTÍŠEK SE OBJEVIL ZA OBRANOU DOMÁCÍCH,BOHUŽEL MÍŘIL MIMO.VEDOUCÍ GÓL JSME INKASOVALI PO STANDARTNÍ SITUACI KDY JSME NEUBRÁNILY DOMÁCÍHO HRÁČE NA ZADNÍ TYČI 1:0.VE DRUHÉM POLOČASE JSME ZPŘESNILY PŘIHRÁVKY I KOMBINACI A PO JEDNÉ Z NICH JSME VSTŘELILY VYROVNÁVÁJÍCÍ GÓL KDY P.HORÁČEK NAŠEL PŘED BRANKOU J.MÁLKA A TEN DOKLEPL DO PRÁZDNÉ BRANKY,K NAŠEMU ZDĚŠENÍ ALE DOMÁCÍ MÁVAČ ZVEDL NESMYSLNĚ PRAPOREK A HLAVNÍ ROZHODČÍ S ÚSMĚVEM NA RTECH PÍSKL VYMYŠLENÝ OFSAID.OD TÉTO DOBY BYLO JSNÉ ŽE NA BODY Z TOHOTO ZÁPASU MŮŽEME ZAPOMENOUT.KE KONCI ZÁPASU JSME INKASOVALI JEŠTĚ DRUHÝ GÓL A PO NĚM UŽ SE UTKÁNÍ JEN DOHRÁVALO.NUTNO JEŠTĚ POZNAMENAT ŽE JSME SE NA TENTO ZÁPAS SEŠLI JEN V 11 HRÁČÍCH???!!!ZA TÝDEN POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU S VEDOUCÍM SRCHEM.