2013 / 2014

Branky:  M.SUCHÁNEK , R.VOJTÍŠEK
Asistence:  P.HORÁČEK , L.KŘIVKA

FOTBAL JSME HRÁLY POSLEDNÍCH 20 MINUT
V TOMTO ZÁPASE JSME MĚLI PARÁDNÍ VSTUP DO UTKÁNÍ A V PRVNÍCH 5 MINUTÁCH JSME MOHLI VSÍTIT 2 GÓLY,BOHUŽEL JSME ANI JEDNU TUTOVKU NEPROMĚNILY A POSTUPEM ČASU DOMÁCÍ ZÍSKAVALY PŘEVAHU KTEROU VYUŽILY ZHRUBA PO 30min.KDY PO ŠPATNÉM BRÁNĚNÍ STANDARDKY ZŮSTAL NA ZADNÍ TYČI DOMÁCÍ HRÁČ A V POHODĚ Z VOLEJE SKÓROVAL 1:0.DOMÁCÍ BYLY LEPŠÍ V POHYBU I V KOMBINACI A VYTVÁŘELI SI I DALŠÍ ŠANCE.NA KONCI POLOČASU ZAHRÁVAL J.MÁLEK PŘÍMÝ KOP,ALE POUZE JEN DO BŘEVNA.VE DRUHÉM POLOČASE JSME ZLEPŠILU HRU A DOKÁZALI VYROVNAT.P.HORÁČEK NAŠEL VE VÁPNĚ M.SUCHÁNKA A TEN PROPÁLIL DOMÁCÍHO GOLMANA 1:1.PRAKTICKY HNED PO ROZEHRÁNÍ JSME NEZVLÁDLI ROZEHRÁVKU VE STŘEDU HŘIŠTĚ A DOMÁCÍ Z BREJKU TRESTALI 2:1.TŘETÍ GÓL JSME OPĚT INKASOVALI Z BREJKU DOMÁCÍCH,POTÉ CO MÍČ ZADRBAL P.HORÁČEK SE ZMOCNILI MÍČE A RYCHLÝ BREJK ZVLÁDLY I S ÚSPĚŠNÝM KONCEM 3:1.ALE POTÉ VYKLIDNILY HŘIŠTĚ A MY JSME SE ZMOHLY NA ZDRAMATIZOVÁNÍ ZÁPASU.L.KŘIVKA VYSUNUL R.VOJTÍŠKA A TEN S PŘEHLEDEM UPRAVIL NA 3:2.ZHRUBA 5min DO KONCE DOSTAL R.VOJTÍŠEK PAS OD J.MÁLKA,ALE TENTOKRÁT JEHO STŘELA OTŘELA JEN TYČ DOMÁCÍ BRANKY.A ANI DALŠÍCH PÁR ZÁVARŮ NAŠÍM GÓLEM NESKONČILO A TAK DOMÁCÍ SLAVILY 3 BODY.