2013 / 2014

4.KOLO - JARO 2014 - PŘELOVICE B - ČIVICE 2:0

Branky:  --
Asistence:  --

DOMACÍ PO CELÝ ZÁPAS MÍRNĚ LEPŠÍ!
DOMÁCÍ BYLY OD ZAČÁTKU ZÁPASU AKTIVNĚJŠÍ A KOMBINAČNĚ LEPŠÍ.MY JSME SE NEMOHLI DOSTAT DO TEMPA.PRVNÍ GÓL JSME INKASOVALI POTÉ CO DVA DOMÁCÍ HRÁČI VYKOMBINOVALI NAŠE 4 HRÁČE U LAJNY A PO CENTRU ÚPLNĚ OSAMOCENÝ DOMÁCÍ SNAJPR MĚL DOSTATEK ČASU NA ZPRACOVÁNÍ A PŘESNOU STŘELU 1:0.POTÉ JSME SE I MY DOSTALY DO GÓLOVEK ALE ANI JEDNU JSME BOHUŽEL NEPROMĚNILY,TU NEJVĚTŠÍ MĚL P.HORÁČEK ALE NAPÁLIL JEN GOLMANA DOMÁCÍCH.A TAK JSME ZATO BYLY POTRESTÁNI.KDYŽ DOMÁCÍM TĚSNĚ PŘED PAUZOU VYŠEL ROHOVÝ KOP A OPĚT HRÁČ NASKOČIL NA PŘEDNÍ TYČI SÁM A V POHODĚ DAL NA 2:0.DRUHÝ POLOČAS TO BYLA NAŠE MARNÁ SNAHA SE ZÁPASEM NĚCO UDĚLAT,DOMÁCÍ SI V POHODĚ VÍTĚZSTVÍ POHLÍDALI.