2013 / 2014

5.KOLO - JARO 2014 - ČIVICE - LIPOLTICE 1:1

Branky:  S.KULHÁNEK
Asistence: J.MÁLEK

BYLA TO HROZNÁ HOLOMAJZNA!
V TOMTO ZÁPASE NÁM CHYBĚLO ÚPLNĚ VŠECHNO,NASAZENÍ,KOMBINACE,POHYB A VŮLE PO VÍTĚZSTVÍ.JAKO PRVNÍ SE NA DOSTŘEL DOSTAL J.MÁLEK ALE JEHO STŘELA Z VOLEJE ŠLA JEN DO OHRANNÉ SÍTĚ.V 7min J.MÁLEK ZASKOČIL NA BRANKOVÉ ČÁŘE ZA PŘEKONANÉHO M.MOTYČKU A MÍČ VYKOPL Z BRANKY.V 10min SE V GÓLOVCE OCITL L.VRTÁČEK,ALE ANI ON PO PŘIŤUKNUTÍ OD P.HORÁČKA BRANKU NETREFIL.V DALŠÍ ŠANCI PODRŽEL DOMÁCÍ GOLMAN MOTYČKA.TĚSNĚ PŘED PAUZOU MĚL ŠANCI P.HORÁČEK ALE NA JAŘE MÁ STŘELECKOU SMŮLU - NIC.NÁSTUP DO DRUHÉ PŮLE SE NÁM OPĚT NEVYDAŘIL A HOSTÉ NA ZTRESTALI,PO ODVRÁCENÉM ROHU ZAPADLA STŘELA Z DÁLKY PŘESNĚ K TYČI 0:1.V 60min MĚL ŠANCI L.KŘIVKA ALE ANI ON NETREFIL ZAŘÍZENÍ.POTÉ JSME SE UŽ DOČKALI.J.MÁLEK POSADIL TRESTNÝ KOP PŘESNĚ NA HLAVU S.KULHÁNKA A TEN DOKÁZAL VYROVNAT 1:1.V DALŠÍ ŠANCI HOSTŮ POMOHL NAŠEMU BRANKÁŘI M.SUCHÁNEK.POTÉ DALŠÍ GÓLOVKU ZAZDIL P.HORÁČEK A ANI M.SUCHÁNEK GOLMANA NEPŘEKONAL.V ZÁVĚRU JSME SAHALI PO TŘECH BODECH,ALE ANI J.MÁLEK Z TRESTŇÁKU TAK ANI 3 min PŘED R.VOJTÍŠEK NA GOLMANA HOSTÍ NEVYZRÁLY A TAK JSME DOMA OPĚT UHRÁLI JEN REMÍZU 1:1.JINAK ZÁPAS BYL PODPRŮMĚRNÉ KVALITY.
Poslední komentáře
25.04.2014 12:07:41: TY VOLE,HRAJETE ČÍM DÁL HŮŘsmiley${1}