2013 / 2014

Branky:  2x J.MÁLEK , S.KULHÁNEK
Asistence: L.VRTÁČEK , R.VOJTÍŠEK , L.KŘIVKA

SUPER DERBY = 6 GÓLŮ A DRAMA AŽ DO KONCE
TOMUTO ZÁPASU NECHYBĚLO VŮBEC NIC - NASAZENÍ,GÓLY I ATMOSFÉRA , VŠE ODPOVÍDALO SOUSEDNÍMU DERBY,JEDINÉ CO SE DÁ OZNAČIT ZA SLABINU BYL PAN ROZHODČÍ.
JAKO PRVNÍ JSME SE RADOVALI MY.TO KDYŽ SE K ODRAŽENÉMU MÍČU DOSTAL J.MÁLEK A VÝSTAVNÍ BOMBOU POSLAL MÍČ DO SÍTĚ HOSTUJÍCÍHO GOLMANA 1:0.BOHUŽEL UŽ ZA 5min HOSTÉ SROVNALI,HOSTUJÍCÍ HRÁČ UPADL VE VÁPNĚ A BYLA Z TOHO PENALTA,KTEROU FAULOVANÝ SÁM PROMĚNIL 1:1.HRÁL SE OTEVŘENÝ FOTBAL A GOLMANI SE ČINILI,ALE I TAK SE HOSTÉ DOSTALI DO VEDENÍ KDY VYUŽILY NEKONCENTROVANOSTI NAŠÍ OBRANY A UPRAVILY NA 1:2.NUTNO PODOTKNOUT ŽE HOSTÉ BYLY MALINKO LEPŠÍ ALE I MY JSME SI VYPRACOVALI NĚKOLIK GÓLOVEK.ALE TAK JAKO NÁŠ GOLMAN SE PŘEKONÁVAL I GOLMAN HOSTÍ SE PŘIPSAL PÁR DOBRÝCH ZÁKROKŮ.NEJVĚTŠÍ ŠANCI NA VYROVNÁNÍ MĚL S.KULHÁNEK ALE Z HRANICE PENALTY NEDOKÁZAL Z VOLEJE TREFIT PRÁZDNOU BRANKU.DOKONCE POLOČASU JSME MĚLI JEŠTĚ SLIBNÉ PŘÍLEŽITOSTI V PODOBĚ TRESTNÝCH KOPŮ,ALE P.HORÁČEK A PO NĚM R.VOJTÍŠEK NEMÍŘILI PŘESNĚ.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME NASTOUPILI S TÍM ŽE SE PORVEM O VÝSLEDEK A TŘEBA HO I OTOČÍME.NÁŠ ZÁMĚR DOSTAL VÁŽNOU TRHLIHU V 58min KDY HOSTÉ Z BREJKU DALI NA 1:3.PO TOMTO GÓLU JSME VRHLI VŠECHNY SÍLY DO ÚTOKU A TÍM PÁDEM HOSTÉ ÚTOČILY DO OTEVŘENÉ OBRANY,ALE UŽ ŽÁDNOU ŠANCI NEDOKÁZALI VYUŽÍT,PROTOŽE GOLMAN L.MÁLEK CHYTIL CO SE DALO A TAK JSME MOHLI UTKÁNÍ ZDRAMATIZOVAT.SNÍŽENÍ ZAŘÍDIL J.MÁLEK,KTERÝ SI DOŠEL PRO FAUL A PŘÍMÁKU POSLAL DALŠÍ NECHYTATELNOU STŘELU 2:3.JEN ZA PÁR MINUT VYSUNUL L.KŘIVKA PŘESNÝM PASEM S.KULHÁNKA A TEN SI POKRYL MÍČ A KRÁSNOU KŘÍŽNOU STŘELOU ZAŘÍDIL VYROVNÁNÍ 3:3.A KE KONCI JSME ŠAHALI DOKONCE PO 3 BODECH TO KDYŽ R.VOJTÍŠEK UNIKAL SÁM NA BRANKU,ALE BYL ZE ZADU SRAŽEN HOSTUJÍCÍM STOPEREM,KTERÝ SE CYSTAL PŘEDČASNĚ DO SPRCH,ALE K PŘEKVAPENÍ VŠECH ROZHODČÍ UKÁZAL POUZE ŽLUTOU.TAKŽE DERBY NAKONEC SKONČILO REMÍZOU 3:3.POCHVALU SI ZASLOUŽÍME ZA TO ŽE JSME TO NEZABALILY A DOKÁZALY VYROVNAT,V NAŠEM KOLEKTIVU VYČNÍVAL GOLMAN L.MÁLEK.
Poslední komentáře
14.05.2014 10:12:32: ty vole malas,super góly a golman skvělej