2013 / 2014

9.KOLO - JARO 2014 - ROHOZNICE - ČIVICE 2:1

Branky:  M.SUCHÁNEK
Asistence: J.MÁLEK

NA JAŘE SE NÁM VENKU VŮBEC NEDAŘÍ!
OPĚT JSME NA VENKOVNÍM HŘIŠTI NEZÍSKALI ANI BOD.A TO I PŘESTO ŽE JSME SE VELMI BRZY DOSTALI DO VEDENÍ,J.MÁLEK PŘIŤUKL MÍČ M.SUCHÁNKOVI A JEHO BOMBU ZASTAVILA AŽ SÍŤ DOMÁCÍ BRANKY.BOHUŽEL DOMÁCÍ VZÁPĚTÍ ODPOVĚDĚLI.PO NAŠÍ CHYBĚ V OBRANĚ SE DOMÁCÍ JEDNODUCHOU NÁRAŽEČKOU DOSTALI DO ZAKONČENÍ A L.MÁLEK PŘES CLONÍCÍHO DOMÁCÍHO HRÁČE ZASÁHNOUT NEDOKÁZAL.POTÉ SE HRÁL VYROVNANÝ A AŽ MOC NERVÓZNÍ DUEL.DO GÓLOVKY SE DOSTAL J.MÁLEK ,ALE NA DOMÁCÍHO GOLMANA NEVYZRÁL.A TAK SE DO KABIN ŠLO ZA STAVU 1:1.VE DRUHÉM POLOČASE POKRAČOVAL NERVÓZNÍ MAČ S MÍRNOU PŘEVAHOU DOMÁCÍCH,KTEŘÍ JI ZUŽITKOVALI VE VEDOUCÍ BRANKU.DOMÁCÍ ÚTOČNÍK SE JEDNODUŠE OBTOČIL KOLEM NAŠEHO OBRÁNCE A NA PŘEDNÍ TYČI NACHYTAL L.MÁLKA V KASE 2:1.A I KDYŽ JSME MĚLI PÁR ŠANCÍ NA VYROVNÁNÍ,TU NEJVĚTŠÍ NEDAL M.SUCHÁNEK TAK SE NÁM VYROVNAT NEPODAŘILO A OPĚT JSME Z HŘIŠTĚ SOUPEŘE ODJELI S PRÁZDNOU(NA JAŘE BODUJEME JEN DOMA).