2013 / 2014

LÁNY  -  ČIVICE  2:1

Branky:  P.HORÁČEK
Asistence:  R.VOJTÍŠEK
V PRVNÍM ZÁPASE JSME DOMÁCÍ PŘEKVAPILY DOBŘE ORGANIZOVANOU HROU A HLAVNĚ JSME DOKÁZALI PROMĚŇOVAT ŠANCE NA ROZDÍL OD DOMÁCÍCH.KTEŘÍ BYLY HODNĚ ROZLADĚNI Z TOHO ŽE JSME JE PORAZILY.VE DRUHÉM ZÁPASE TO UŽ BYL BOJ Z VEDREM A TAKÉ JSME MĚLI SMŮLU,PRVNÍ GÓL SI VSTŘELIL V.KOPA A DRUHÝ JSME INKASOVALI PO DORÁŽCE A NA ROZDÍL OD PRVNÍHO ZÁPASU JSME TENTOKRÁT ŠANCE NEVYUŽILY.V CELKOVÉM POŘADÍ JSME OBSADILY 1.MÍSTO,VŠICHNI TÝMY MĚLI TŘI BODY A TAK JSME TURNAJ VYHRÁLY DÍKY NEJLEPŠÍMU SKÓRE.