2014 / 2015

1.KOLO - ČIVICE - PARDUBIČKY B 2 : 2

Branky:  JAN SUCHÝ , LIBOR KŘIVKA
Asistence:  P.HORÁČEK , J.MÁLEK

NA PRVNÍ ZÁPAS SEZÓNY JEN 11 HRÁČŮ!!!
NA PRVNÍ ZÁPAS SEZÓNY SE NÁS MOC NESEŠLO=JEN 11 HRÁČŮ.OD ÚVODU NÁM VÁZLA KOMBINACE A SOUPEŘ KTERÝ SE LÉPE POHYBOVAL MĚL OPTICKOU PŘEVAHU.DO VEDENÍ HO ALE DOSTALA NAŠE OBROVSKÁ CHYBA KDY SE NEPOVEDLA MALÁ DOMŮ A.KŘIVKOVI A NABÍDNUTOU ŠANCI DOKÁZAL HOSTUJÍCÍ ÚTOČNÍK VYUŽÍT 0:1.PRAKTICKY HNED VZÁPĚTÍ JSME DOKÁZALI ODPOVĚDĚT,KDY P.HORÁČEK POSUNUL NA JANA SUCHÉHO A TEN TREFIL ODKRYTOU BRANKU 1:1.POTÉ POKRAČOVAL BOJ O STŘED HŘIŠTĚ.DO VEDENÍ JSME SE DOSTALI PO PARÁDNÍ AKCI,KDY SI P.HORÁČEK VYMĚNIL MÍČ S J.MÁLKEM KTERÝ HO POSUNUL DO LEVA NA NABÍHAJÍCÍHO L.KŘIVKU KTERÝ S PRVNÍ VYMETL VŠECHNY PAVOUKY S HOSTUJÍCÍ ŠIBENICE 2:1.BOHUŽEL JSME TENTO STAV DLOUHO NEUDRŽELI A HOSTÉ PO CENTR A PŘESNÉ HLAVIČCE VYROVNALI NA KONEČNÝCH 2:2.A NIC NA TOM NEZMĚNIL ANI P.HORÁČEK KTERÝ BĚHEM ZÁPASU SPÁLIL NĚKOLIK TUTOVEK A TU POSLEDNÍ NASMĚROVAL DO TYČE HOSTUJÍCÍ BRANKY.JEN DOUFÁM ŽE SE V DALŠÍCH ZÁPASECH BUDEME SCHÁZET VE VĚTŠÍM POČTU A ŽE I NAŠE HRA SE BUDE ZLEPŠOVAT.