2014 / 2015

11.KOLO - ČIVICE - ROHOZNICE 1 : 2

Branky: J.SUCHÁNEK
Asistence: M.SUCHÁNEK

ZASE JSME SOUPEŘI POMOHLI VLASTŇÁKEM.
Do tohoto zápasu jsme nastupovali s jediným cílem, získat 3 body.Bohužel náš plán dostal trhliny už před zápasem, opět se nás sešlo tak akorát a do branky musel S.KULHÁNEK. Bohužel už v 6 min minutě jsme opět pomohli soupeři do vedení a to když J.MÁLEK tečoval střelu hostujícího hráče mimo dosah S.KULHÁNKA 0:1.Od tohoto okamžiku byly hosté az do konce poločasu jasné lepší a jen zázrakem nepřidali další branku.My jsme si v prvním poločase vypracovali jen jednu ale za to 100% šanci. Ale M.Suchánek z malého vápna v těžké pozici minul prázdnou branku.Do druhého poločasu jsme vstoupili z cílem co nejdříve vyrovnat. Naše hra se zpřesnila a vypracovali jsme si náznaky šancí. V 70min pálil tvrdě z trestnaku J.MÁLEK bohužel jen do středu branky.Za pár okamžiků hosté po rohu zvýšili na 0:2.S.KULHÁNEK předvedl tři fantastické zákroky, ale na počtvrté hosté překonali. Do konce zápasu se nám podařilo už jen snížit, kdy se po rohu poprvé v ČIVICKEM dresu prosadil J.SUCHÁNEK 1:2.V 90min se ještě ke střele dostal J.MÁLEK ale mířil nad branku. Opět zápas ovlivnil náš vlastní gól. Do konce podzimu zbývají ještě dva zápasy a my bysme v nich měli získat šest bodů, jinak budeme mít na jaře velké problémy se záchranou.