2014 / 2015

14.KOLO - ST.MÁTEŘOV B - ČIVICE 4 : 2

Branky: J.MÁLEK , P.HORÁČEK p.
Asistence: M.PTÁČEK , S.KULHÁNEK

DOMÁCÍ NÁM VRÁTILI PORÁŽKU Z PODZIMU.
ZAČÁTEK ZÁPASU PATŘIL DOMÁCÍM,KTEŘÍ SE DOSTALI DO VYLOŽENÝCH ŠANCÍ , KTERÉ ALE ZNEŠKODNIL MOTYČKA.ZHRUBA OD  15min  JSME VYROVNALI HRU A I MY JSME SI VYPRACOVALI PÁR NÁZNÁKŮ ŠANCÍ.BOHUŽEL JSME SOUPEŘE DOSTALI NA KONĚ VLASTNÍMI CHYBAMI.PRVNÍ GÓL JSME INKASOVALI PO CHYBĚ VE STŘEDU HŘIŠTĚ A DOMÁCÍ VEDLI 1:0.DRUHÝ GÓL JSME INKASOVALI PO TRESTŇÁKU,KTERÝ SKONČIL NA BŘEVNĚ ALE BOHUŽEL DOBÍHALI JEN DOMÁCÍ 2:0.MEZITÍM BYL V ŠANCI KUBA SUCHÝ A J.MÁLEK PÁLIL Z TRESTŇÁKU,GOLMAN JEHO POKUS VYRAZIL NA ROH.DO POLOČASU JSME INKASOVALI JEŠTĚ JEDNOU,POTÉ CO JSME NEUBRÁNILY  ROH DOMÁCÍCH A DO ŠATEN SE ŠLO ZA STAVU 3:0.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME ŠLI Z CÍLEM UTKÁNÍ ZDRAMATIZOVAT,BOHUŽEL JSME SI OPĚT NEODPUSTILI DALŠÍ CHYBU A DOMÁCÍ TRESTALI POČTVRTÉ 4:0.AŽ POTÉ JSME SE KE SLOVU DOSTALI I MY.J.MÁLEK NÁPALIL TRESTŇÁK NECHYTATELNĚ POD BŘEVNO 4:1.DOMÁCÍ POTÉ NEPROMĚNILI PENALTU,KTEROU LAPIL MOTYČKA.NAKONEČNÝCH 4:2 UPRAVIL Z PENALTY P.HORÁČEK.DALŠÍ ŠANCI TOTIŽ J.MÁLEK ZAZDIL.I PŘES ZLEPŠENÝ VÝKON VE DRUHÉ PŮLI JSME ODJELI Z DERBY Z PRÁZDNOU,DOUFEJME ŽE SE NÁM V DALŠÍCH ZÁPASECH BUDE DAŘIT LÉPE.