2014 / 2015

15.KOLO - PARDUBIČKY B - ČIVICE 5 : 1

Branky: P.HORÁČEK
Asistence: S.KULHÁNEK

BOHUŽEL JSME TREFOVALI JEN TYČE.
ZAČÁTEK ZÁPASU PŘINESL OPATRNÝ FOTBAL S MINIMEM ŠANCÍ,PŘIČEMŽ DOMÁCÍ BYLI O NĚCO AKTIVNĚJŠÍ A VYPRACOVALI SI MNOŽSTVÍ ROHOVÝCH KOPŮ,Z KTERÝCH ALE NESKÓROVALI.DO VEDENÍ JSME SE VE 30min DOSTALI MY.PO OSE J.MÁLEK-M.VASILEV-S.KULHÁNEK SE MÍČ DOSTAL K P.HORÁČKOVI A TEN ZAMÍŘIL PŘESNĚ DO SÍTĚ 0:1.BOHUŽEL DOMÁCÍ JEŠTĚ DO POLOČASU SKÓRE OTOČILI.NEJPRVE DOMÁCÍ HRÁČ NADVAKRÁT PŘEKONAL NAŠEHO GOLMANA A TĚSNĚ PŘED PAUZOU DOMÁCÍM VYŠLA KOMBINACE NA JEDEN DOTEK 1:2.DRUHÝ POLOČAS TO BYLA NAŠE VELKÁ SMŮLA.DVAKRÁT JSME NASTŘELILI TYČ DOMÁCÍ BRANKY A DOMÁCÍ NÁS POKAŽDÉ TRESTALI Z BREJKŮ.DO KONCE ZÁPASU TO UŽ OD NÁS BYLA JEDNA VELKÁ KŘEČ.STÍNEM UTKÁNÍ BYLO ZRANĚNÍ DOMÁCÍHO HRÁČE.
Poslední komentáře
14.04.2015 20:12:05: HRAJETE FAKT HROZNĚsmiley${1}