2014 / 2015

Branky:  //
Asistence: //

OPĚT JEN S 11 HRÁČI
NA DRUHÝ ZÁPAS SEZÓNY JSME SE SEŠLY OPĚT JEN V 11.DO BRANKY SE MUSEL POSTAVIT NÁŠSTŘELEC P.HORÁČEK A NUTNO PODOTKNOUT ŽE SI VEDL VÍCE NEŽ DOBŘE.DOMÁCÍ BYLI KOMBINAČNĚ PŘESNĚJŠÍ A MĚLI ČASTĚJI MÍČ NA KOPAČKÁCH ALE DO ŠANCÍ JSME JE NEPOUŠTĚLI,NAOPAK JSME TO BYLI MY KDO MĚL GÓLOVKY.S.KULHÁNEK ZE SAMOSTATNÉHO ÚNIKU BOHUŽEL NASTŘELIL JEN TYČ A M.SVOBODA V TĚŽKÉ POZICI MINUL BRANKU.DOMÁCÍ SE DOSTALI DO VEDENÍ PO NAŠÍ CHYBNÉ ROZEHRÁVCE VE STŘEDU POLE A PŘESNÉM CENTRU 1:0.V ZÁVĚRU POLOČASU SE K VELKÉMU SÓLU(ala MESSI) NADECHL J.MÁLEK,OBEŠEL 4 BRÁNÍCÍ HRÁČE,ALE BOHUŽEL S BRANKÁŘEM OBSTŘELIL I BRANKU DOMÁCÍCH.VE DRUHÉM POLOČASE SE OBRAZ HRY NEZMĚNIL DOMÁCÍ DRŽELI MÍČ A MY JSME PODNIKALI RYCHLÉ BREJKY,BOHUŽEL SE NÁM PŘES NADĚJNÉ POZICE DOTÁHNOUT ANI JEDEN NEPOVEDLO A NAOPAK DOMÁCÍ V 90min PEČETILY KONEČNÝ VÝSLEDEK NA 2:0.POCHVALU ZASLUHUJÍ VŠICHNI HRÁČI,PROTOŽE JSME BYLI DOMÁCÍM VÍCE NEŽ VYROVNANÝ SOUPEŘ I PŘES SLEPENOU SESTAVU.DOUFÁM ŽE NA DALŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS SE SEJDEME VE VĚTŠÍM POČTU.
Poslední komentáře
30.08.2014 16:45:26: JO JO KOUČI MÁŠ PRAVDU
30.08.2014 09:24:58: Jsem rád,že máme slušnou zásobu golmanů.Ještě takhle najít nějaké střelce.smiley${1}