2014 / 2015

20.KOLO - ČIVICE - JANKOVICE 6 : 1

Branky: 3x S.KULHÁNEK , 2x KUBA SUCHÝ , M.VASILEV
Asistence: 2x J.MÁLEK , 2x S.KULHÁNEK , JOHNY SUCHÝ , M.VASILEV

PŘEDSEDA SE KONEČNĚ TREFIL A HNED ROZHODL O DŮLEŽITÝCH BODECH.
V 20 KOLE JSME HRÁLI ZÁPAS O ŠEST BODŮ.ÚVOD JSME MĚLI VÝBORNÝ,PO PÁR NÁZNACÍCH JSME UDEŘILI V 10min.J.MÁLEK VYSUNUL S.KULHÁNKA,KTERÝ BYL FAULOVÁN.K TRESTŇÁKU SE POSTAVIL KUBA SUCHÝ A PŘESNOU STŘELOU OTEVŘEL SKÓRE ZÁPASU 1:0.POTÉ SKVĚLE PROŠEL PŘES TŘI HRÁČE D.BYDŽOVSKÝ ALE NASTŘELIL JEN GOLMANA.HOSTÉ VYROVNALI PO RYCHLÉM BREJKU,KDY J.MÁLEK ZTRATIL MÍČ NA VÁPNĚ HOSTŮ A TY PODNIKLI RYCHLÝ VÝPAD DO OTEVŘENÉ OBRANY 1:1.PO TOMTO GÓLU NÁM CHVÍLI TRVALO NEŽ JSME SE DOSTALI ZPĚT DO HRY,VYSVOBODIL NÁS PARÁDNÍ PAS JOHNYHO SUCHÉHO A PŘESNÁ HLAVIČKA S.KULHÁNKA 2:1.VE 40min VYSLAL DO KŘÍDLA J.MÁLEK RYCHLONOŽKU S.KULHÁNKA A TEN SKVOSTNÝM CENTREM NAŠEL HLAVU M.VASILEVA 3:1.TĚSNĚ PŘED PAUZOU MĚL JEŠTĚ TUTOVKU J.MÁLEK,ALE PO NARÁŽEČCE S S.KULHÁNKWEM NAPÁLIL JEN GOLMANA.VE DRUHÉM POLOČASE JSME KONTROLOVALI VÝVOJ ZÁPASU A VYPRACOVALI JSME SI DALŠÍ GÓLOVKY,BOHUŽEL NAŠE PROMĚŇOVÁNÍ JE LETOS FAKT ŠPATNÉ.DALŠÍ GÓL JSME PŘIDALI S PENALTY KTEROU PO FAULU NA M.VASILEVA S PŘEHLEDEM PROMĚNIL S.KULHÁNEK 4:1.PÁTOU BRANKU PŘIDAL KUBA SUCHÝ PO PŘIHRÁVCE J.MÁLKA,KDY ZÁMÍŘIL PŘESNĚ K TYČI 5:1.TEČKU ZA UTKÁNÍM UDĚLAL S.KULHÁNEK KTERÝ ZUŽITKOVAL PŘESNOU PŘIHRÁVKU OD J.MÁLKA KTERÝ PROŠEL MEZI STOPERY.SKULHÁNEK SKOMPLETOVAL HATRICK A UZAVŘEL NA KONEČNÝCH 6:1.JE SUPER ŽE JSME ZVLÁDLI TENTO DŮLEŽITÝ ZÁPAS A DOUFÁM ŽE SE ODRAZÍME K LEPŠÍM VÝSLEDKŮM A ODLEPÍME SE OD PÁSMA SESTUPU.