2014 / 2015

21.KOLO - SELMICE - ČIVICE 2 : 6

Branky: 3x J.MÁLEK , S.KULHÁNEK , J.SUCHÁNEK , M.VASILEV
Asistence: 2x J.MÁLEK , KUBA SUCHÝ , M.PTÁČEK , P.HORÁČEK , M.VASILEV

SUPER IMPORT VELEDŮLEŽITÝCH BODŮ , KAPITÁN SE BLÝSKL HATRICKEM.
V TOMTO UTKÁNÍ JSME MĚLI PARÁDNÍ VSTUP DO UTKÁNÍ A V 15min JSME VEDLI UŽ 0:2.NEJPRVE PO VÝKOPU OD MOTYČKY A PRODLOUŽENÍ OD KUBY SUCHÉHO SE MÍČE ZMOCNIL M.VASILEV UTEKL OBRÁNCŮM A PŘEKVAPIVĚ S PŘEHLEDEM ZAKONČIL 0:1.POTÉ PŘEDVEDL SVOJI PŘESNOU PŘIHRÁVKU S POLOVINY HŘIŠTĚ J.MÁLEK A S.KULHÁNEK ZVÝŠIL HLAVOU NA 0:2.V DALŠÍ TUTOVCE SELHAL J.MÁLEK,KTERÝ Z MALÉHO VÁPNA HLAVOU MINUL.DOMÁCÍ TO NEZABALILI A V 35min TO BYLO 2:2.V 25min SI CENTR DOMÁCÍCH SRAZIL DO VLASTNÍ BRANKY KUBA SUCHÝ 1:2.A POTÉ JSME OPĚT PŘEDVEDLI HRUBKU V OBRANĚ A DOMÁCÍ HRÁČ SÁM PROTI MOTYČKOVI NEZAVÁHAL 2:2.ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIK ZÁPASU PŘIŠEL VE 44min KDY SI J.MÁLEK NABĚHL NA AUT OD M.PTÁČKA A PŘÍZEMNÍ STŘELOU UPRAVIL POLOČASOVÉ SKÓRE NA 2:3.TENTO MOMENT SE UKÁZAL JAKO ROZHODUJÍCÍ PRO VÝVOJ DRUHÉ PŮLE.NA 2:4 ZVYŠOVAL PO CENTRU J.MÁLKA ZBLÍZKA J.SUCHÁNEK.POTÉ NEPROMĚNIL ÚNIK M.VASILEV.DALŠÍ GÓL PŘIDAL Z PŘÍMÉHO KOPU J.MÁLEK,KDYŽ SE JEHO NEPOVEDENÝ CENTR SNESL NA ZADNÍ TYČ A PŘEKVAPENÝ DOMÁCÍ GOLMAN UŽ NASTAČIL ZASÁHNOUT 2:5.A TEČKU ZA UTKÁNÍM DAL J.MÁLEK,KTERÝ V 85min PO KOLMICI OD P.HORÁČKA DOKONAL HATRICK KDYŽ S PŘEHLEDEM ZAKONČIL A UPRAVIL NA KONEČNÝCH 2:6.CHVÁLÍM CELÉ MUŽSTVO ZA PŘEDVEDENÝ VÝKON A KONEČNĚ I STŘELECKOU POTENCI.