2014 / 2015

22.KOLO - ČIVICE - LÁNY 0 : 1

Branky: //
Asistence: //

DERBY SE ROZHODLO AŽ V 88 MINUTĚ.
SOUSEDNÍ DERBY NABÍDLO VYROVNANÝ FOTBAL SE ŠANCEMI NA OBOUCH STRANÁCH,ALE VYLOŽENÝCH MOC NEBYLO.ZÁPAS SE ODEHRÁVAL SPÍŠE MEZI ŠESTNÁCKAMI.V KOMBINACI BYLY LÁNY O NĚCO PŘESNĚJŠÍ A MĚLI ČASTĚJI MÍČ V DRŽENÍ.MY JSME NENAVÁZALI NA NÁŠ VÝKON KTERÝ JSME PŘED TÝDNEM PŘEDVEDLI V SELMICÍCH.TENTOKRÁT NÁM VÁZLA KOMBINACE A HLAVNĚ NÁM CHYBĚL POHYB.CELKOVĚ TO BYLO UTKÁNÍ PRŮMĚRNÉ ÚROVNĚ.ROZHODNUTÍ PŘINESLA 88min KDY TEČOVANOU STŘELU HOSTŮ STAČIL JEŠTĚ GOLMAN MOTYČKA VYRAZIT,ALE NA DORÁŽKU UŽ BYL KRÁTKÝ.BOHUŽEL BUDEME ASI AŽ DO KONCE SOUTĚŽE BOJOVAT O SESTRVÁNÍ VE III.TŘÍDĚ A TAK DOUFÁM ŽE V DALŠÍCH  ZÁPASECH PŘEDVEDEME O 100% LEPŠÍ VÝKON.