2014 / 2015

23.KOLO - LIPOLTICE - ČIVICE 4 : 1

Branky: S.KULHÁNEK pen.
Asistence: M.ZEMAN

DOMÁCÍ SI V KLIDNÉM TEMPU PŘIPSALI TŘI BODY.
K UTKÁNÍ DO LIPOLTIC NÁS PŘIJELO JEN 12 HRÁČŮ A TO JEŠTĚ NA STŘÍDAČCE ZŮSTAL ZRANĚNÝ J.MÁLEK.ZAČÁTEK NÁM VŮBEC NEVYŠL A UŽ VE 2min PELÁŠIL DOMÁCÍ ÚTOČNÍK SÁM NA BRANKU A V POHODĚ ZAVĚSIL 1:0.HRÁL SE TAKOVÝ BEZSTAROSTNÝ FOTBAL A ŠANCE SE STŘÍDALI NA OBĚ STARNY.V PÁR PŘÍPADECH DOSLOVA ČAROVAL MOTYČKA,ALE I DOMÁCÍ GOLMAN SE MĚL CO OHÁNĚT.BOHUŽEL VE 30min SE ZRANIL P.HORÁČEK A TAK DO HRY MUSEL J.MÁLEK.DOMÁCÍ NA KONCI POLOČASU PŘIDALI PO NAŠÍ CHYBĚ UKLIDŇUJÍCÍ GÓL NA 2:0.VE DRUHÉM POLOČASE DOMÁCÍ V KLIDNÉM TEMPU PŘIDALI DALŠÍ DVĚ BRANKY A BYLO HOTOVO.A I KDYŽ JSME MĚLI TAKÉ PÁR ŠANCÍ – S.KULHÁNEK TREFIL TYČ,KUBA SUCHÝ TĚSNĚ MINUL TAK JSME SE ZMOHLI JEN NA ZKORIGOVÁNÍ,KDY S.KULHÁNEK PROMĚNIL V 85min PENALTU PO FAULU NA M.ZEMANA.