2014 / 2015

24.KOLO - ČIVICE - RYBITVÍ 0 : 1

Branky: //
Asistence: //

OPĚT JSME DOMA NEZVLÁDLI KONEC ZÁPASU.
DALŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS KTERÝ JSME PROHRÁLI GÓLEM V 85min.,TO UŽ FAKT NASERE.PŘITOM JSME VŮBEC NEHRÁLI ŠPATNĚ A VYPRACOVALI JSME SI HODNĚ NADĚJNÉ SITUACE,ALE BOHUŽEL JSME ZKLAMALI V ZAKONČENÍ.HOSTÉ SPOLÉHALI NA RYCHLÉ KONTRY SE ZABEZPEČENOU OBRANOU.NAŠE NEJVETŠÍ ŠANCE MĚL J.MÁLEK.NEJPRVE JEHO BOMBU GOLMAN VYRAZIL ANI NEVĚDĚL JAK.V DALŠÍ GÓLOVCE J.MÁLEK PŘEŠEL PŘES ČTYŘI PROTIHRÁČE ALE NAPÁLIL JEN GOLMANA.V DALŠÍCH ŠANCÍCH SELHALI M.VASILEV A S.KULHÁNEK.VE DRUHÉM POLOČASE SE ODEHRÁVAL VYROVNANÝ SOUBOU A VŠE SMĚŘOVALO K DĚLBĚ BODŮ.BOHUŽEL V 85min SE HOSTUJÍCÍ HRÁČ PROBIL OD LAJNY AŽ  DO VÁPNA A NA STŘELOU NA PŘEDNÍ TYČ PŘEKVAPIL M.MOTYČKU 0:1.NÁŠ ZOUFALÝ POKUS O NÁPOR UŽ K NIČEMU NEVEDL A TAK JSME DOMA OPĚT PADLI.