2014 / 2015

25.KOLO - ROHOZNICE - ČIVICE 1 : 3

Branky: 2x S.KULHÁNEK 1x pen. , KUBA SUCHÝ
Asistence: M.SLANAŘ , M.PTÁČEK , J.MÁLEK

PARÁDNÍ VÝKON , KORUNOVANÝ TŘEMI BODY .
DO TOHOTO ZÁPASU JSME VSTUPOVALI S CÍLEM URVAT NĚJAKÉ BODY A VYBOJOVAT SI JISTOTU UDRŽENÍ V SOUTĚŽI.PO ÚVODNÍM NÁPORU DOMÁCÍCH,KTERÝ JSME JEN TAKTAK PŘEŽILI BEZ ÚHONY JSME ZAČALI VYSTRKOVAT DRÁPY.NEJPRVE JSME PÁR AKCÍ NEDOTÁHLI AŽ SE KE SLOVU DOSTAL S.KULHÁNEK,KTERÝ PO PŘESNÉM PASU OD M.SLANAŘE ÚSPĚŠNĚ ZAKONČIL SVŮJ BREJK 0:1.A VE 30min JSME SE DOSTALI DO DVOUBRANKOVÉHO VEDENÍ.M.PTÁČEK VYHRÁL SOUBOJ S GOLMANEM A NA BRANKOVÉ ČÁŘE ZAHRÁL DOMÁCÍ HRÁČ RUKOU.NÁSLEDOVALA ČERVENÁ A PENALTA.TU S SE ŠTĚSTÍM PROMĚNIL S.KULHÁNEK 0:2.DOMÁCÍ OD TÉTO CHVÍLE BYLI PODRÁŽDĚNI A NERVÓZNÍ A KAŽDÝ VÝROK ROZHODČÍHO KOMENTOVALI.MY JSME SE SOUTŘEDILI NA SVOJI HRU A NA UDRŽENÍ SKVĚLÉHO VÝSLEDKU.DO KONCE POLAČASU MĚLI DOMÁCÍ JEŠTĚ PÁR ŠANCÍ ALE MOTYČKA BYL BEZCHYBNÝ.DO DRUHÉHO POLOČASU DOMÁCÍ NASTOUPILI S ODHODLÁNÍM NĚCO S VÝSLEDKEM UDĚLAT A TAK OTEVÍRALI ZADNÍ VRÁTKA.V 55min PO NAŠÍ PARÁDNÍ KOMBINACI PO OSE J.SUCHÁNEK-J.MÁLEK A ZKONČUJÍCÍM KUBOU SUCHÝM TO BYLO UŽ 0:3.PRAKTICKY HNED VZÁPĚTÍ ZACHRÁNIL J.MÁLEK NAŠÍ BRANKU OD POHROMY,KDZŽ VYKOPL MÍČ SMĚŘUJÍCÍ DO PRÁZDNÉ BRANKY,BOHUŽEL SE PŘI TOM ZRANIL A MUSEL STŘÍDAT.DOMÁCÍ ZAČALI HRÁT VABANK A HRNULI SE MOCNĚ DO ÚTOKU.JEJICH SNAHA ALE VEDLA JEN KE SNÍŽENÍ NA 1:3,PROTOŽE V BRANCE STÁL SKVĚLE CHYTAJÍCÍ M.MOTYČKA A VÍCE DOMÁCÍM NEPOVOLIL.A TAK JSME SI PŘIPSALI NESMÍRNĚ DŮLEŽITÉ A VELMI CENNÉ TŘI BODY KTERÉ ZNAMENAJÍ KLID DO POSLEDNÍHO ZÁPASU SEZÓNY.POCHVALU ZASLUHUJE CELÝ KOLEKTIV V ČELE S M.MOTYČKOU.