2014 / 2015

4.KOLO - ÚJEZD - ČIVICE 5 : 0

Branky:  //
Asistence: //

OPĚT NA VENKOVNÍ ZÁPAS JEN 11 HRÁČŮ!!!???
NA DALŠÍ VENKOVNÍ ZÁPAS JSME SE OPĚT SEŠLI JEN V 11 A TAK JSME MOC ŠANCÍ NA HŘIŠTI FAVORITA SOUTĚŽE NEMĚLI.NAKONEC I VZHLEDEM K TOMU ŽE JSME SE NESEŠLI TAK VÝSLEDEK VYPADÁ JEŠTĚ DOCELA ,,DOBŘE".DOMÁCÍ BYLY PO CELÝ ZÁPAS LEPŠÍ A BYLA TO JEN OTÁZKA SKÓRE A TO JEŠTĚ DOMÁCÍ PLNO ŠANCÍ ZAHODILI,DOKONCE I PENALTU KTEROU CHYTIL GOLMAN MOTYČKA.MY JSME SI VYPRACOVALI PÁR NÁZNÁKŮ ŠANCÍ A NEJVĚTŠÍ NAŠÍ ŠANCI NEUSPĚL P.HORÁČEK.UVIDÍME JAK SE NÁM BUDE DAŘIT V DALŠÍCH ZÁPASECH A HLAVNĚ DOUFÁM ŽE UŽ SE SEJDEME VE VĚTŠÍM POČTU HRÁČŮ???!!!